Łódź JanPol Finanse
YT
Instagram
FB


USŁUGI KSIĘGOWE

Usługi Księgowe

USŁUGI KSIĘGOWE

Łódź Usługi Księgowe

To jeden z filarów naszej oferty. Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości małych i średnich przedsiębiorstw. Najważniejsza jest dla nas prawidłowość i terminowość prowadzonej przez nas księgowości.

Realizujemy obowiązki związane z prowadzeniem księgowości uproszczonej i pełnej. Reprezentujemy naszych klientów przed organami skarbowymi i sporządzamy sprawozdania finansowe.

 

  • księgi handlowe

  • księga przychodów i rozchodów

  • ryczałt ewidencjonowany

  • kadry i płace

Dowiedz się więcej...

Dowiedz się więcej...

OPTYMALIZACJA PODATKOWA

Łódź Optymalizacja Podatkowa

Zajmujemy się kompleksowym wsparciem dla firm obejmującym wszystkie kwestie związane z prowadzeniem działalności gospodarczej. Udzielamy konsultacji z zakresu optymalizacji podatkowej. Wskazujemy osobom planującym założyć własną działalność gospodarczą co  warto wziąć pod uwagę przy wyborze formy prawnej, księgowości i opodatkowania.

Dbamy o to, by nasi Partnerzy mogli spokojnie zająć się realizacją planów biznesowych zgodnie z aktualnymi przepisami prawa gospodarczego i podatkowego.

LEASING

Łódź Asysta Nieruchomości

Przedsiębiorcy często korzystają z tej interesującej formy finansowania jaką jest leasing. Jest on w całości kosztem, więc pod względem podatkowym jest bardzo atrakcyjny. Współpracujemy z najlepszymi firmami leasingowymi, więc jesteśmy w stanie wyselekcjonować dla naszych Klientów najbardziej korzystne oferty. Świadczymy usługi doradcze, pomagamy w zrealizowaniu formalności.

 

Rodzaje leasingu, którymi się zajmujemy:

 

  • Samochody

  • Środki transportu

  • Maszyny i urządzenia

  • Sprzęt medyczny

  • Maszyny rolnicze

Dowiedz się więcej...

OBSŁUGA DOTACJI i TARCZE

Łódź Obsługa Dotacji i Tarcze

Oferujemy swoje profesjonalne doradztwo, zajmujemy się wszelkimi kwestiami formalnymi, kompleksowo obsługujemy naszych Klientów zarówno w zakresie sporządzania dokumentacji, jak i rozliczeń.

Dowiedz się więcej...

JanPol Finanse

© JANPOL-FINANSE 2022

All rights reserved 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

Twiter
Instagram
FB

ul. Orla  9, lok. 4a, 90-317  Łódź

NIP 726 266 39 69

 KRS 0000656962