ul. Orla  9, lok. 4a, 90-317  Łódź

NIP 726 266 39 69

 KRS 0000656962

FB
Instagram
Twiter

Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej:

© JANPOL-FINANSE 2022

All rights reserved 

JanPol Finanse

Dowiedz się więcej...

Specjalizujemy się w organizowaniu środków finansowania – kredytów (dla podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych), a także dotacji. 
 

Naszym klientom pomagamy uzyskać finansowanie na preferencyjnych warunkach, jak najbardziej dopasowanych do potrzeb przedsiębiorstwa.

Potrzebujesz finansowania? Dla nas to nie problem!

Poznaj aktualną ofertę

Zajmujemy się pośrednictwem w transakcjach kupna i sprzedaży firm. Przeprowadzimy analizę firmy i sporządzimy stosowną ofertę oraz, w razie potrzeby, zajmiemy się negocjacjami z kontrahentami.

 

Posiadamy wszelkiego niezbędne uprawnienia i wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu podejmujemy się także skutecznie transakcji skomplikowanych, dotyczących dużych przedsiębiorstw.

 

Proponujemy także obsługę posprzedażową.

Jeżeli planujesz sprzedać spółkę skontaktuj się z Nami, chętnie pomożemy we wszystkich formalnościach i przyspieszymy cały proces.

Łódź Nieruchomości

Pośrednictwo w sprzedaży firm

Poznaj aktualną ofertę

Wspieramy rozwój biznesu i pośredniczymy w obrocie nieruchomościami od wielu lat.

 

Wspieramy rozwój biznesu i pośredniczymy w obrocie nieruchomościami od wielu lat.

 

Działamy na rynku pierwotnym i wtórnym. Nasz zespół to osoby legitymujące się odpowiednimi licencjami zawodowymi.

 

Obsługujemy klientów indywidualnych, przedsiębiorstwa i instytucje pośrednicząc w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu mieszkań i domów.

 

Stale podnosimy swoje kompetencje, by  móc lepiej obsługiwać naszych klientów. Oferujemy kompleksowe wsparcie na wszystkich etapach transakcji.

 

Współpracujemy ze wszystkimi bankami i firmami leasingowymi w Polsce w zakresie: kredytów firmowych, hipotecznych, samochodowych, gotówkowych, leasingach.
 

Łódź Nieruchomości

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Dowiedz się więcej...

Od wielu lat doskonalimy się w obrocie nieruchomościami komercyjnymi oraz mieszkaniowymi. Wiedza, doświadczenie i zaangażowanie w pracę stanowi o naszej skuteczności. Staramy się być zawsze na bieżąco i wdrażać innowacyjne rozwiązania do oferty.

 

Przez lata działania stale poszerzaliśmy swoje kompetencje, by móc jak najpełniej wspierać naszych klientów w rozwoju biznesu. Zajmujemy się obrotem nieruchomościami, finansami, księgowością oraz doradztwem prawnym (prawo gospodarcze i podatkowe).

 

Klienci kupujący za naszym pośrednictwem nieruchomość, korzystają z bardzo preferencyjnych warunków finansowania. Jako rodzinna firma staramy się świadczyć wyłącznie usługi na wysokim poziomie, przyświeca nam idea kompletnej obsługi biznesu.

 

Zadbamy o to, by Twoja firma została dobrze obsłużona pod każdym względem, doradzamy i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania.
 

Łódź Nieruchomości

Planujesz zakup mieszkania?

Marzy Ci się własny dom?

A może rozwijasz swój biznes i poszukujesz idealnego budynku?

Dobrze, że tu trafiłeś!

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz przy sprzedaży firm

FB
Instagram
YT
Łódź JanPol Finanse